עם תמר זינגר ונעמה הלוי: נבחרת הנערות רוצה להישאר בדרג א’

0
50
נבחרת הנערות. השחקניות של רועי אייזנברג רוצות להישאר בדרג א'. (צילום: ספי מגריזו, איגוד הכדורסל הישראלי)

בית לא קל לנבחרת הנערות בדרג א’ כשישחקו נגד בוסניה, צרפת וגרמניה. לנבחרת יש גם בשורה טובה כאשר תמר זינגר ונעמה הלוי שזכו מוקדם יותר הקיץ במדלית הארד בדרג ב’ והכרטיס לדרג א’, ישחקו וינסו לעזור לנבחרת לעמוד במטרות. הכל מתחיל בשבת.

אחרי ההצלחות של נבחרות העתודה בנות ובנים ונבחרת הנוער, בשבת תעלה למגרש במסגרת אליפות אירופה דרג א’, שתתקיים בהרקליון, נבחרת הנערות עד גיל 18. הנבחרת שעלתה לדרג א’ בקיץ 2018, סיימה במקום ה-11 באליפות האחרונה שהתקיימה ב-2019 וכמובן שתרצה לשרוד גם הפעם. הנבחרת נראתה מצויין בהכנה. היא הגיעה להרקליון כבר ביום שני וניצחה פעמיים את יוון 48:81 ו-50:54. הנבחרת תפתח את הופעותיה בשבת בשעה 16:45 נגד בוסניה, בראשון בשעה 21:15 תפגוש את צרפת שזכתה בארד באליפות האחרונה ובשני באותה שעה את גרמניה. הבית של הנבחרת יצטלב עם זה של פינלנד, שבדיה, הונגריה וליטא. בסגל הנבחרת שתי שחקניות ששיחקו כבר הקיץ עם העתודה, נעמה הלוי ותמר זינגר. שאר שחקניות הסגל: רוני גופר, פיי אולהאולה, רומי אלבז, עמית טרנר, שיראל נחום, ליהי עזורי, הילה קארש, מיקה ביתן, הודיה קבדה, רבקה ויוואג. מאמן רועי אייזנברג, עוזרת טלי נוי, מאמן כושר אביעד לוי, פיזיוטרפיסטית שרון זהבי, מנהלת נבחרת לילך וייס-רוזנברג, ראש משלחת מנחם וידהורן.

לקראת פתיחת האליפות אמר המאמן רועי אייזנברג: “אחרי הכנה ארוכה שכללה 9 משחקי אימון אנחנו מגיעים עם הרבה ביטחון לקראת אליפות דרג א׳ כשהמטרה הראשונה היא להישאר דרג , אבל גם הצוות המקצועי וגם השחקניות מאמינים/ות שאפשר לעשות משהו מיוחד באליפות הנוכחית, שני המשחקים האחרונים נגד היווניות ביחד עם הצטרפותן של שחקניות נבחרת העתודה נותנים לנו הרבה רוח גבית לקראת משחק הפתיחה בשבת נגד נבחרת בוסניה”.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן