חלון העברות המשוגע של רומא עוד לא נגמר

0
23
ווינלדום בפריז. קרדיט תמונה: דף הפייסבוק של ג׳יני ווינלדום

אחרי שהביאו את נמניה מאטיץ׳ פאולו דיבאלה והשוער המחליף בן ה-22 מילה סבילר, לז׳וזה מוריניו ומנהלה הספורטיבי של רומא טיאגו פינטו זה לא מספיק. עכשיו זה די רשמי בלי חתימה בגלל עיכובים צד שלישי- ג׳ורג׳יניו ווינלדום ואנדראה בלוטי.

אז בשביל הסדר, כרגע שני שחקנים צפויים להצטרף בימים הקרובים לג׳ילארוסי, לאחר סיכום רומא והשחקנים. הקשר ג׳וג׳רג׳יו ווינלדום ההולנדי והחלוץ האיטלקי אנדראה בלוטי. בשביל ששניהם ייכנסו אלדור שומודורוב צפוי לפנות את מקומו- כנראה לטוריניו, בלוטי לא יוחתם במועדון עד שחרור האזרי. במקום ווינלדום, מי שיצטרך להשתחרר הוא ורטוט, וכמו שומודורוב, ווינלדום לא יחתום עד שחרור הצטרפתי. בנוסף לשניים שבאים והשניים שהולכים קרלוס פרז יעזוב כנראה לסלטה ויגו ואמאדו דיווארה שלא מוצא קבוצה מוצאת חן בעיניו (ומתאמן בנפרד כרגע) יעזבו בשל חוסר מקום ברוטציה של מוריניו.

ווינלדום שחקן פריז יושאל לרומא לעונה אחת ולאחר מכן חובת רכישה במקרה ועבר את שני התנאים בסך עשרה מיליון יורו. לגבי השכר, ההולנד ישתכר בחמש מיליון יורו בעונה הקרובה מרומא, ועוד חמש מיליון יורו מפריז סן ז׳רמן. שני התנאים הם כמות המשחקים העוברת את ה- 50% ועלייה לליגת האלופות בעונת 23/24. במקרה והקבוצה עומדת בשני התנאים הללו ווינלדום יחתום לעוד שתי עונות עד סוף 2025, רומא תשלם את העברה בסך עשרה מיליון ובנוסף גם פריז סן ז׳רמן תשלם כ- 40% מהמשכורת.

אנדראה בלוטי האיטלקי יגיע לרומא בהעברה חופשית, אחרי שחוזהו בטורינו הסתיים בסוף העונה. האיטלקי חתם לשלוש עונות כאשר ישתכר ב- 2.8 מיליון יורו כולל בונוסים. לעומת ג׳יני ווינלדום, בלוטי צפוי להיות שחקן חיזוק, משלים להתקפת רומא ובמיוחד לתמי אברהם.

אנדראה בלוטי במדי טורינו.
קרדיט תמונה: דף הפייסבוק של טורינו

בנוסף שזה קיץ מצוין של רומא. הג׳ילארוסי לא בזבזו כמעט ובכלל בשביל ההחתמות.
זקי צ׳ליק המגן הטורקי נקנה בשבעה מיליון יורו, פאולו דיבאלה הגיע בהעברה חופשית, כמוהו גם נמניה מאטיץ׳ ומילה סבילאר. ג׳יני שצפוי לחתום כזכור בא בהשאלה ובלוטי בהעברה חופשית גם כן.

אפשר להגיד שהשם שעל הקווים עושה את העבודה ברצון של השחקנים להגיע לרומא. כמובן מי שעושה את העבודה בפועל הוא המנהל הספורטיבי טיאגו פינטו הפוטוגלי, שנוסע ברחבי איטליה וגם ברחבי העולם אם יש צורך בכדי להביא שחקנים.

שהעונה נראית די מוכנה לג׳ילארוסי, האם נראה אותם סוף סוף בצמרת הסריה א׳? האם סקודטו זה

תפקיד: כתב ענפים: כדורגל בינלאומי, כדוריד וספורט מוטורי תחומים: סרייה א', ליגות אירופאיות בכדוריד, פורמולה 1, נאסקר אירופאי

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן